انتخاب پارکت چوبی برای فضای داخلی


پارکت لمینت :

شرکت پرآو دارای نمایندگی فروش پارکت لمینت آرتا است.

 یکی از بهترین و جدیدترین و بروز ترین کفپوش هایی که امروزه در بازار وجود دارند پارکت لمینت می باشد که میتوانید جهت  خرید محصولات و دیدن مدل های مختلف به بخش محصولات دکوراسیون شرکت پرآو مراحعه کنید .که در واقع  بقیه محصولات قابلیت رقابت با پارکت لمینت را ندارند.شاید برای خیلی از ما انتخاب کفپوش مناسب کار بسیار سختی باشد و اطلاع نداشته باشیم که باید پارکت لمینت انتخاب کنیم یا سرامیک و سنگ.

در این مطلب شرکت پرآو افتخار دارد تفاوت های بین سنگ و سرامیک  با پارکت لمینت را برایتان شرح دهد تا بتوانید انتخاب آسان تری  برای دکوراسیون داخلی منزل خود داشته باشید:

 احتمالا در کف خانه و منزل خیلی از ما سنگ یا سرامیک استفاده شده باشد اما بهتر است این را بدانید که سنگ و سرامیک به دلیل سرمایی که تولید می کنند باعث می شود می شود فضای کل خانه سرد شود و این سرمای تولید شده به کف پای انسان نیز اثر می گذارد و باعث ایجاد پا درد و کمردرد می شود و این مورد یکی از معایب استفاده از سنگ و سرامیک نسبت به پارکت لمینت می باشد.

تمامی ما شاهد هستیم که در طول روز چند نفر همیشه بر اثر سر خوردن روی سنگ یا سرامیک یا دویدن کودکان بر روی سنگ باعث شکستگی دست و پا یا .. می شود و روزانه چندین نفر بر اثر زمین خوردن بر روی سنگ به بیمارستان مراجعه می کنند. . در صورتیکه اگر کف خانه از پارکت لمینت استفاده شود علاوه بر اینکه از سرمای کف خانه جلوگیری می کند در واقع استفاده از پارکت لمینت برای کف خانه به گرم شدن محیط هم کمک می کند و باعث پیشگیری از خیلی از بیماری های پا و کمر می شود.در واقع استفاده از پارکت لمینت به عنوان پوشش کف از نظر قیمت نیز تفاوت چندانی با سرامیک و موکت ندارد.

 اگر از جهت نظافت هم مقایسه ای بین موکت و سرامیک با پارکت لمینت انجام دهیم ، بر طبق آمار و اطلاعاتی که بدست آمده شستشوی موکت و تمیز کردن سرامیک بسیار سخت تر از پارکت لمینت می باشد. نظافت پارکت لمینت بسیار ساده می باشد و شما می توانید از جاروبرقی یا بخارشور حتی طی نم دار نیز برای تمیزی پارکت لمینت استفاده کنید.